VÍNO PRE KAŽDÚ CHUŤ - FILTRE NA KAŽDÚ VODU

AKCIA 1. - mix španielskych vín (6 fliaš). Cena je za 6 fliaš.

306
7 hodnotení
  • 1 z 2
3 x Misterio Antiguo, AIREN – POLOSLADKÉ biele víno, 0,75l, 3 x Misterio Antiguo, TEMPRANILLO – POLOSLADKÉ červené víno, 0,75l
  • €47,40 €22,41 –47 %
  • Skladom
€24,99
Kategória: Víno
 

La Mancha je známa vinárska a vinohradnícka oblasť ležiaca v samom srdci Španielska. Tento obrovský región, kraj Dona Quijota a veterných mlynov, je známy svojou nesmierne suchou a horúcou klímou. Noci sú však podobne ako v Ribera del Duero chladné, čo dáva vínam dobré predpoklady na senzorickú bohatosť.

Kartón - 6 fliaš - obsahuje:

3 fľaše Misterio Antiguo, AIREN – POLOSLADKÉ biele víno, 0,75l

3 fľaše Misterio Antiguo, TEMPRANILLO – POLOSLADKÉ  červené víno, 0,75l

Biele polosladké víno – AIREN 0,75l

Miestne moderné biele vína, produkty súčasného španielskeho štýlu, dokážu v dobrom prekvapiť nielen svojou kvalitou a čistotou odrodového charakteru, ale i výbornou cenou. Víno MISTERIO ANTIGUO vyrobene z odrody Airen, typickej pre Španielsko, región La Mancha. Vo vôni svieže a výrazne aromatické. Chuť je nadľahčujúca a s pomerne dlhým koncom. Je sviežej čistej chuti s ideálnou rovnováhou. Vhodné podávať k ľahkým jedlám, bielemu mäsu, cestovinám a k dezertom.

Červené polosladké víno – TEMPRANILLO 0,75l
Víno má svetlo rubínovú farbu, jemný aromatický výraz , zložený z tónov zrelej lesnej jahody, maliny a ihličnanov. Víno má ovocno-sviežu chuť. Trvanie chuťového pocitu je stredne dlhé.